Buttony

Aktualności

Inauguracja sezonu za nami!

• autor: Admin, 2012-09-03 10:56

Wczoraj rozegraliśmy pierwsze oficjalne spotkanie ligowe w sezonie 2012/2013. Naszym rywalem była mocno przebudowana drużyna Księstwa Bytomskiego. Pojedynek odbył się na naszym terytorium o godzinie 16:00. Do spotkania przystąpiliśmy prawie w pełnym składzie, jedynie zabrakło Krzysztofa Kubicy.

Mecz rozpoczął się z wysokiego uderzenia. Obie drużyny na przemian atakowali na bramkę rywala. Nam jako pierwszym udało się zdobyć pierwszą bramkę, której autorem został Mirosław Moś po podaniu Mateusza Kubicy. Po chwili udało nam się podwyższyć wynik spotkania, po raz kolejny do bramki trafił, ten który asystował przy pierwszym trafieniu. W efekcie dobrej gry udało nam się jeszcze dwa razy w szybkim czasie pokonać bramkarza przyjezdnych. Po chwili dobrze dysponowany tego dnia Kamil Tarnacki po raz pierwszy skapitulował, kiedy to zawodnik gości dobił mocny strzał z dystansu. W szybkim tempie udało nam się odpowiedzieć na trafienie rywala i zdobyliśmy piątą bramkę tego dnia. Po tej akcji składny atak wykonała eksperymentalna ekipa Księstwa, co przyczyniło się kolejną naszą stratą bramki. Jeszcze przed przerwą udało nam się dwukrotnie pokonać bramkarza Księstwa i na przerwę schodziliśmy przy rezultacie 7:2.

Na drugą połowę w bramce Kamila Tarnackiego zastąpił Dawid Florkowski oraz Mateusz Orlik zmienił Damiana Locha. Początek drugiej połowy wyglądał bardzo pozytywnie patrząc na grę naszej drużyny, graliśmy spokojnie i opanowanie brakowało tylko dobrego wykończenia akcji. Na 20 minut przed końcem spotkania boisko opuścili: Mateusz Kubica, Mirosław Moś oraz Andrzej Szyra, w ich miejsce na placu gry pojawili się: Dawid Pogrzeba, Łukasz Maryniak oraz Tomasz Matuszek. Od tego momentu nasza gra wyglądała coraz gorzej. Rywal przejął inicjatywę na boisku, co udokumentowało ich dwa trafiania do bramki Florkowskiego. Ostatecznie spotkania zakończyło się wynikiem 7:4 dla KS Bytom.