Buttony

Aktualności

Rewanż za jesienne spotkania

• autor: Miroslav, 2012-04-29 13:39

W sobotę standardowo o godzinie 20:00 po raz kolejny wyszliśmy na plac gry, aby rozegrać kolejne ligowe spotkanie. Tym razem naszym rywalem była drużyna MGPM, która jesienią dwa razy zdołała ograć naszą ekipę, raz w meczu ligowym oraz w 1/8 Pucharu Bytomia. Teraz przyszedł czas na nic innego jak zrewanżowania się za poprzednio roczne spotkania.

Pojedynek rozpoczął się od niepewnej gry w obu stron, nam jak i rywalom za dobrze nie układała się gra. Jako pierwsi bramkę zdołali strzelić rywale, pokonując stojącego od początku spotkania w naszej bramce Kamila Tarnackiego. Stracona bramką zmotywowała nas do lepszej gry. W szybkim tempie doprowadziliśmy do remisu, a chwilę później dołożyliśmy kolejne trafienia. Spokojnie kontrolując mecz na przerwę schodzimy przy rezultacie 8:6 dla nas.

Na drugą odsłonę spotkania wyszliśmy bardzo zmotywowani, aby dopiąć do końca swe cele. Spotkanie już nie było toczone w tak szybkim tempie jak pierwsza połowa, ponieważ z każdą minutą coraz bardziej brakowało sił. Brak sił na 20 minut przed zakończeniem pojedynku spowodował to, iż na boisku oglądaliśmy remis. Angaż rywala przyczynił się do dużej utraty ich sił, co nasza drużyna świetnie wykorzystała, poprzez solidne ataki na bramkę przeciwnika. Do samego końca spotkania konsekwentnie atakujemy na bramkę MGPM, stopniowo zdobywając kolejne trafienia do siatki. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 20:12 na korzyść drużyny z Łagiewnik.

Mimo późnej pory dnia warunki na boisku, nie były za łatwe, temperatura była bardzo wysoka oraz powietrze było bardzo suche. Warunki było można śmiało porównać do takich jakie na co dzień występują w takich krajach jak Azerbejdżan czy Kazachstan.

Skład: Kamil Tarnacki (Dawid Florkowski), Krzysztof Kubica (Bartosz Kamiński), Andrzej Szyra, Dawid Kobic, Mirosław Moś (Łukasz Maryniak), Mateusz Kubica.