Buttony

Aktualności

Cenne trzy punkty!

• autor: Miroslav, 2012-03-10 14:29

W sobotnie przed południe, bo o godzinie 11:00 rozegraliśmy kolejne ligowe spotkanie. Naszą następną przeszkodą była reaktywująca się drużyna Bytom Centrum. Spotkanie odbyło się na bytomskim Torkaciku przy ulicy Tarnogórskiej. Warto odnotować, że do dzis było to dla nas pechowe boisko, ponieważ nigdy w historii nie wygraliśmy na tym obiekcie.

Pierwszą połowę z impetem rozpoczęli zawodnicy z Centrum, w szybkim tempie zdołali strzelić nam dwie bramki. Przyczyną takiej naszej postawy na boisku była nerwowość. Po chwili udało nam się zdobyć pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Z każda następną chwilą poczynaliśmy sobie coraz lepiej. Udawało nam stwarzać się okazje podbramkowe, ale za każdym razem brakowało tej ''kropki nad i''. Efektem naszej słabej skuteczności były dwa kolejne trafienia do bramki Kamila Tarnackiego. Pod koniec pierwszej połowy staraliśmy się nawiązać kontakt z rywalem i ostatecznie na przerwę schodziliśmy z wynikiem 7:4 dla gospodarzy.

Na drugą część spotkania wyszliśmy z ogromną motywacją, bo przecież naszym celem w tym spotkaniu było zdobycie trzech punktów. Już od samego początku drugiej części gry, było widać poprawę w naszych poczynaniach na placu gry. Nasz rywal z każda chwilą był coraz słabszy kondycyjnie, co było naszym plusem. Na 20 minut przed końcowych gwizdkiem doprowadziliśmy do remisu przy wyniku 9:9. Idąc za ciosem zdobywaliśmy kolejne bramki, aż ostatecznie wynikiem 9:16 zakończyło się spotkanie.

Skład: Kamil Tarnacki - Bartosz Kamiński, Andrzej Szyra, Michał Sobczyk - Mirosław Moś - Mateusz Kubica, grali również: Dawid Florkowski i Łukasz Maryniak.