Mroźny Stroszek

• autor: M. Moś, 2011-11-13 20:05

Dziś w bardzo ciężkich warunkach rozegraliśmy drugie w tym sezonie i ostatnie spotkanie w północnej dzielnicy Bytomia Stroszku. Warunki atmosferyczne były dziś bardzo trudne, nawierzchnia boiska była bardzo ślizga co nie sprzyjało grze. Oprócz problemów z pogodą mieliśmy jeszcze problemy z uzyskaniem optymalnego składu. Liczba zawodników gotowych do gry wynosiła tylko siedem, a co do powodów absencji innych osób nie będziemy wnikać.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia ekipy ze Stroszka. Z każdą minutą gra nasza wyglądała coraz gorzej i tylko rozpaczliwie broniliśmy się od utraty kolejnych bramek. Dużo naszych zawodników miało problemy z dobraniem odpowiedniego obuwia do gry na takiej nawierzchni jaka znajduję się na boisku gospodarza. Na przerwę schodziliśmy do szatni z bagażem 13 bramek, a sami zdołaliśmy trzykrotnie pokonać Marcina Pogorzelskiego.

Druga część gry rozpoczęła się o wiele lepiej niż ta pierwsza w naszym wykonaniu. Momentami udawało nam się stwarzać dobre kontry co owocowało bramkami dla naszej drużyny. Staraliśmy się nadgonić wynik spotkania, ale niestety było za dużo tych bramek straconych w pierwszej połowie. Drużyna z Stroszka w drugiej połowie już odpuściła i mogliśmy trochę więcej pograć w piłkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 26:14 na korzyść zawodników gospodarzy.

KS Stroszek: Marcin Pogorzelski, Piotr Wlędłocha, Aleksander Gilicki, Sebastian Chlebik, Mateusz Biblis, Dawid Szpindor, Milan Wieczorek.

KS Bytom: Kamil Tarnacki, Dawid Florkowski, Andrzej Szyra, Łukasz Maryniak, Mirosław Moś, Mateusz Kubica, Dawid Pogrzeba.

Po dzisiejszej mroźnej i ciężkiej przeprawie mamy tydzień wolnego. Już za tydzień przyjdzie nam zmierzyć się na własnym terenie z drużyną Bytom Centrum. Serdecznie zapraszamy!