Pierwszy mecz, pierwsze zwycięstwo

• autor: M. Moś, 2011-07-22 13:36

W piątkowy deszczowy poranek odbyło się spotkanie pomiędzy nasza drużyną, a vice - mistrzami Bytomia Barclays. Mecz rozegraliśmy na naszym boisku przy ulicy Armii Krajowej 40. Jak na okres wakacyjny to mieliśmy dziś do dyspozycji szeroką kadrę. Rywal dzisiejszego dnia niestety nie zebrał całego składu i rozgrywali pojedynek w czwórkę. Od pierwszych minut obie z drużyn badały się nawzajem, żadna ze stron nie zdecydowała się na mocny atak. Nam jako pierwszym udało strzelić się bramkę, po czym rywal w szybkim tempie odpowiedział golem dającym remis. Później pojedynek przechodził bardziej na naszą szale, myśmy byli drużyną atakująca, a rywal bronił się oraz grał z kontry. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 12:2 na naszą korzyść. Po zmianie stron obraz gry za wiele się nie zmienił, dalej myśmy prowadzili warunki gry, Barclays byli już zrezygnowani, czasem atakowali rozpaczliwie.  Nasza drużyna spokojnie dowiozła korzystny wynik dla nas do ostatniego gwizdka, który kończył dzisiejsze zawody.

Skład: Florkowski - Szyra, Loch, Ł. Winkler - Moś, Kobic grali również: Kamiński, Kopiński, Matuszek oraz M. Winkler.

Już najbliższy mecz nasza drużyna rozegra w środę o godzinie 14:00 z Beuthen 09. Spotkanie odbędzie się na Orliku w dzielnicy Rozbark. Serdecznie zapraszamy!